Nasza szkoła uczestniczyła w 33 Akcji Sprzątania świata – Polska pod hasłem „SOS dla wody „niech będzie wolna od śmieci. Zadbaliśmy o tereny wodne i zielone, które zaśmiecone również zanieczyszczają wodę. Otrzymaliśmy Certyfikaty uczestnictwa.
Koordynator akcji: Mariola Gimzicka








