Nasza placówka wzięła udział w XVIII edycji programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury „. Jest to jeden z największych w Polsce projektów edukacyjnych dla dzieci na temat ekologii i życia w zgodzie z naturą.                                       
Koordynator projektu w szkole: Mariola Gimzicka