czwartek, 13 grudzień 2018

Udział w Pikniku Czerwonokrzyskim w Głuszycy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wioletta Mielczarek
sobota, 14 lipca 2012 07:47

Dnia 15 czerwca 5osbowa drużyna członków SK PCK wraz z opiekunem uczestniczyła,  w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Głuszycy Pikniku Czerwonokrzyskim. Celem imprezy była integracja dzieci z różnych szkół oraz rozbudzanie potrzeby dbania o zdrowie własne i innych.

Najpierw uczniowie rozwiązywali indywidualnie test o zdrowiu, higienie i udzielaniu pierwszej pomocy. Najlepiej z naszej szkoły wypadł Piotr Kędzierski, który  zdobył 16 na 20 punktów i zajął 4 miejsce (na 25 uczestników).

Następnie odbyły się eliminacje drużynowe. Nasi reprezentanci odważnie                             i wyczerpująco odpowiadali na pytania,  zdobywając 7 na 8 możliwych  punktów. Możemy być z nich dumni.

W trakcie trwania Pikniku na terenie placówki czynne były stoiska z wypiekami domowymi, tostami, prażynkami i fantami. Podziwiać można było występy artystyczne.

Za udział w Pikniku Czerwonokrzyskim  uczniowie i  opiekunowie otrzymali dyplomy  uznania.

Poprawiony: wtorek, 14 sierpnia 2012 07:50