czwartek, 13 grudzień 2018

Zdrowo jem, więcej wiem! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wioletta Mielczarek
niedziela, 19 listopada 2017 10:42

Kolejny rok szkolny uczniowie obecnej klasy drugiej realizują projekt „Zdrowo jem, więcej wiem!”. Zadania przewidziane na jesień zostały już przez nich zrealizowane i podsumowane.

Dzieci wypełniały z pomocą rodziców karty pracy: „Co należy jeść, aby być zdrowym?”, na lekcjach tworzyły listę najciekawszych gier i zabaw, Klasową Książkę Zdrowych Przekąsek oraz plakaty na temat: „Dbam o zdrowie”. Podczas zajęć i konkursów zdobyły nową wiedzę. Swoje wytwory prac zaprezentowały na gazetkach na szkolnym korytarzu.

Mamy nadzieję, że dzięki podjętym działaniom, zarówno drugoklasiści, jak i inni uczniowie oraz rodzice zmienią złe nawyki żywieniowe i prowadzić będą zdrowy, aktywny styl życia.

Poprawiony: niedziela, 19 listopada 2017 10:51