poniedziałek, 23 październik 2017

Oddziały przedszkole
Sprawozdania z programów przedszkolnych
Zapisy do przedszkola

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

WYCIECZKA POLSKO-CZESKA NA ŚLĘŻĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz
niedziela, 08 października 2017 12:22

Za nami już dziewiętnasta wycieczka z uczniami z zaprzyjaźnionej Zakladni Skola w Mezimesti. Wyjazd zorganizowano w ramach XXVIII Polsko – Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Patronat honorowy sprawował burmistrz Mieroszowa – pan Marcin Raczyński, który dofinansował przejazd autokarem. Dziękujemy też za wsparcie finansowe Radzie Rodziców.

Dwudziestu polskich i dwudziestu czeskich uczniów pod opieką nauczycieli: p. Iwony Przybysz i p. Michała Leszko pojechało do Krajobrazowego Parku Ślężańskiego.  Zwiedziliśmy stary kościołek z XII wieku, podziemia i schronisko na Ślęży. Poznaliśmy legendę jak powstała góra Ślęża. Mimo deszczowej pogody, humory wszystkim dopisywały. Za pól roku kolejna wycieczka z naszymi przyjaciółmi. Tym razem będziemy zwiedzać Czeską Republikę.

Poprawiony: niedziela, 08 października 2017 12:28