piątek, 20 lipiec 2018
 
 
 
 
   
Menu główne
Strona główna
Z życia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Podręczniki
Patron szkoły
Szukaj
Galeria fotograficzna
Statut Szkoły
Informacje o szkole
Pierwszaki
Historia szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Logopeda
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Zajęcia pozalekcyjne
UKS
Terminarz spotkań z rodzicami
Dla uczniów i rodziców naszej szkoły
Plan lekcji
Dzienniczek ucznia
Bezpieczny internet
Dla rodziców przedszkola
Przedszkole
Oddziały przedszkole
Sprawozdania z programów przedszkolnych
Zapisy do przedszkola
Szkolne Blogi

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

baner 6 latki

Najlepsza pora pójść do przedszkola - Przedszkole - Sokołowsko - Oddział Przedszkolny

WYCIECZKA POLSKO-CZESKA NA ŚLĘŻĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz   
niedziela, 08 października 2017 12:22

Za nami już dziewiętnasta wycieczka z uczniami z zaprzyjaźnionej Zakladni Skola w Mezimesti. Wyjazd zorganizowano w ramach XXVIII Polsko – Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Patronat honorowy sprawował burmistrz Mieroszowa – pan Marcin Raczyński, który dofinansował przejazd autokarem. Dziękujemy też za wsparcie finansowe Radzie Rodziców.

Dwudziestu polskich i dwudziestu czeskich uczniów pod opieką nauczycieli: p. Iwony Przybysz i p. Michała Leszko pojechało do Krajobrazowego Parku Ślężańskiego.  Zwiedziliśmy stary kościołek z XII wieku, podziemia i schronisko na Ślęży. Poznaliśmy legendę jak powstała góra Ślęża. Mimo deszczowej pogody, humory wszystkim dopisywały. Za pól roku kolejna wycieczka z naszymi przyjaciółmi. Tym razem będziemy zwiedzać Czeską Republikę.

***

Poprawiony: niedziela, 08 października 2017 12:28
 
 
 
 

 

Księga gości

Zapraszamy do pozostawienia w "Księdze Gości" swojego śladu pobytu na naszej stronie, pozdrowień, uwag , itp.