poniedziałek, 30 listopada 2020

Próbny alarm ewakuacyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot
niedziela, 27 września 2020 15:25

W związku z wytycznymi koordynatora ds. bezpieczeństwa i priorytetami Ministerstwa Edukacji Narodowej związanymi z bezpieczeństwem w placówkach oświatowych dnia 14 października 2020 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym  im. Janusza Korczaka w Sokołowsku przeprowadzano próbny alarm ewakuacyjny dzieci przedszkolnych, uczniów, nauczycieli oraz pracowników obsługi pod kierunkiem społecznego Inspektora BHP Pani Katarzyny Hawrot.

W związku z COVID-19 ewakucja była przeprowadzona dwuetapowo. Przedszkole i klasy I – III ( czas: 1:14:99) oraz klasy IV -  VIII ( czas: 1:07:51).

Ewakuacja została przeprowadzona sprawnie, uczniowie oraz pracownicy znali sygnał alarmu, a także drogi ewakuacyjne, gdyż wcześniej zostali w tym kierunku przeszkoleni. Na boisku szkolnym została sprawdzona lista obecności uczniów biorących udział w próbnym alarmie przeciwpożarowym.

Koordynator ds. bezpieczeństwa

Katarzyna Hawrot