poniedziałek, 30 listopada 2020

27 Akcja Sprzątanie świata – Polska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariola Gimzicka
poniedziałek, 21 września 2020 19:42

W tym roku już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia koordynuje  największą polską akcję ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska. I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie różni się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19, nie zapominamy, że Ziemia to nasz wspólny Dom. Nie mamy innego. I to my musimy o niego zadbać! Sprzątamy Polskę - swoje „MAŁE OJCZYZNY”.

Tegoroczna akcja Sprzątania świata przebiega pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.

Zachęcajmy mniejszych i dużych Polaków, inspirujmy i motywujmy do rezygnacji z plastiku tam, gdzie jest to możliwe; do jego redukcji z życia codziennego tam, gdzie są możliwe inne, bardziej ekologiczne rozwiązania i do prawidłowej, odpowiedzialnej segregacji plastiku w gospodarstwach domowych

SPRZĄTAJMY  NASZE „MAŁE OJCZYZNY”!

Poprawiony: niedziela, 04 października 2020 14:25