niedziela, 19 styczeń 2020

Koncert bożonarodzeniowy w Filharmonii Sudeckiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz
wtorek, 07 stycznia 2020 21:21

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wraz z paniami: Iwoną Przybysz i Martą Macicką wzięli udział w przepięknym koncercie przygotowanym przez zespól Spirituals Singers Band, Chór i Orkiestrę Zespołu Szkół Muzycznych w Wałbrzychu, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy – Muzioł. Udział w koncercie – pastorałce zawdzięczamy radnemu Rady Powiatowej panu Stanisławowi Skrzyniarzowi, od którego otrzymaliśmy  zaproszenie.

Wspaniały koncert, cudowne przeżycia. Dzieci, które po raz pierwszy odwiedziły Filharmonię Sudecką w Wałbrzychu były oczarowane występem. Udział w koncercie wzięli uczniowie, którzy angażują się w życie artystyczne szkoły, grają na instrumentach i śpiewają podczas  uroczystości szkolnych i poza szkolnych. W  ten sposób nauczycielka muzyki p. Iwona Przybysz wyróżniła i podziękowała im  za pracę i zaangażowanie.

Ogromne podziękowanie składamy także Przewodniczącej Rady Rodziców pani Ewelinie Małys za dofinansowanie przejazdu do Wałbrzycha.

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 21:32