środa, 08 lipiec 2020
 
 
 
 
   
Menu główne
Strona główna
Z życia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Podręczniki
Patron szkoły
Szukaj
Statut Szkoły
Informacje o szkole
Historia szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Logopeda/ pedagog szkolny
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Zajęcia pozalekcyjne
UKS
Kalendarz roku szkolnego
Dla uczniów i rodziców naszej szkoły
Bezpieczny internet
RODO
Dokumenty do pobrania
Informacje o przedszkolu
Aktualności
Grupy przedszkolne
Dokumenty obowiązujące w przedszkolu
Ramowy rozkład dnia w przedszkolu
Dokumenty do pobrania
Materiały edukacyjne
Szkolne Blogi

baner 6 latki

Najlepsza pora pójść do przedszkola - Przedszkole - Sokołowsko - Oddział Przedszkolny

Koncert bożonarodzeniowy w Filharmonii Sudeckiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz   
wtorek, 07 stycznia 2020 21:21

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wraz z paniami: Iwoną Przybysz i Martą Macicką wzięli udział w przepięknym koncercie przygotowanym przez zespól Spirituals Singers Band, Chór i Orkiestrę Zespołu Szkół Muzycznych w Wałbrzychu, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy – Muzioł. Udział w koncercie – pastorałce zawdzięczamy radnemu Rady Powiatowej panu Stanisławowi Skrzyniarzowi, od którego otrzymaliśmy  zaproszenie.

Wspaniały koncert, cudowne przeżycia. Dzieci, które po raz pierwszy odwiedziły Filharmonię Sudecką w Wałbrzychu były oczarowane występem. Udział w koncercie wzięli uczniowie, którzy angażują się w życie artystyczne szkoły, grają na instrumentach i śpiewają podczas  uroczystości szkolnych i poza szkolnych. W  ten sposób nauczycielka muzyki p. Iwona Przybysz wyróżniła i podziękowała im  za pracę i zaangażowanie.

Ogromne podziękowanie składamy także Przewodniczącej Rady Rodziców pani Ewelinie Małys za dofinansowanie przejazdu do Wałbrzycha.

***

***

***

***

***

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 21:32
 
 
 
 

 

Księga gości

Zapraszamy do pozostawienia w "Księdze Gości" swojego śladu pobytu na naszej stronie, pozdrowień, uwag , itp.