niedziela, 19 styczeń 2020

„Tajemniczy ogród”- przedstawienie muzyczne w TLiA w Wałbrzychu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz
wtorek, 10 grudnia 2019 21:17

Dnia 22 listopada 2019 r. uczniowie klas: 2,3,4,5 i 6 pojechali na przedstawienie „Tajemniczy ogród”.

Był to spektakl muzyczny o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która w starym domu samotnego wuja odkrywa wiele gorzkich tajemnic. Jej ciekawość świata i upór w dążeniu do celu przywrócą do życia nie tylko zapomniany ogród, ale także serca domowników.

Przedstawienie zagrane perfekcyjnie przez aktorów. Piękna muzyka i wspaniale wykonanie piosenek. Brawom nie było końca. Wszystkich spektakl oczarował.

Poprawiony: wtorek, 10 grudnia 2019 21:26