niedziela, 17 listopad 2019

BohaterON PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot
wtorek, 08 października 2019 19:33

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sokołowsku już po raz czwarty wzięli  udział  w akcji „BohaterON – włącz historię”. Polega ona na pisaniu kartek do powstańców warszawskich. Każdy sam wybrał uczestnika powstania warszawskiego i poznał opowiedzianą przez niego historię. Informacje uczniowie zdobywali poprzez samodzielne ich poszukiwanie na stronie projektu BohaterON.

Koordynatorem corocznej akcji w szkole jest nauczyciel języka polskiego Katarzyna Hawrot. Pięknie ozdobione kartki przez uczniów klas I-VIII a także przedszkolaków z podziękowaniami i pozdrowieniami powędrowały do adresatów. W taki sposób też można poznawać historię…