XX POLSKO-CZESKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W SOKOŁOWSKUW RAMACH XXX POLSKO-CZESKICH DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ Drukuj
Wpisany przez Iwona Przybysz   
niedziela, 29 września 2019 18:37

Dnia 26.09.2019r. odbyły się jubileuszowe XX Polsko - Czeskie  Biegi Przełajowe organizowane przez Zespól Szkolno - Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Sokołowsku  i Mieroszowskie Centrum Kultury. Pomysłodawcą zawodów była nauczycielka i  pierwszy koordynator d/s współpracy  polsko - czeskiej pani Jadwiga Fila. Od kilkunastu lat koordynowaniem i współpracą polsko - czeską  zajmuje  się nauczycielka pani Iwona Przybysz.Na starcie, przy pensjonacie „Leśne Źródło” stanęło około 70 uczniów ze szkół naszej gminy i Zakladni Skola w Mezimesti. Olbrzymie podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów:- pani Annie Skrzyszowskiej  i panu  Andrzejowi Nowak  z pensjonatu „Leśne Źródło” w Sokołowsku  za życzliwość i nieodpłatne korzystanie z  tipi  i terenu przy pensjonacie podczas zawodów, - państwu Krystynie i Mariuszowi  Mync z „Domowej Kuchni” za zasponsorowanie i przygotowanie pysznych kiełbasek dla zawodników,- Mieroszowskiemu Centrum Kultury: dyrektorowi Igorowi Hoffmanowi, Ilonie Henko, Natalii Grzeszuk, Tomaszowi Tracewskiemu za zakup przepięknych pucharów dla zawodników i szkół, wspaniałych medali dla każdego uczestnika oraz za wykonanie pięknych dyplomów,- Burmistrzowi Mieroszowa panu Andrzejowi Lipińskiemu i pracownikom Urzędu Miejskiego za wspieranie i długoletnią pomoc w organizowaniu biegów.  Wszyscy ofiarodawcy otrzymali pamiątkowe podziękowania ufundowane przez Radę Rodziców.Podziękowania należą się także organizatorom: panu Michałowi Leszko za przygotowanie tras, pani Dorocie Czarneckiej- pielęgniarce szkolnej za czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników, paniom Marcie i Ewelinie za wydawanie posiłku  oraz koordynatorowi pani Iwonie Przybysz. Zaproszeni goście – Burmistrz Mieroszowa, radne Rady Miejskiej, rodzice, dyrektor szkoły, nauczyciele i uczniowie zachwyceni byli przebiegiem imprezy sportowej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że spotykamy się za rok. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom.

Kategoria dziewczęta – rocznik 2008/2007

I miejsce KAMILA WOZNIAK PSP Mieroszów

II miejsce ELISKA MARSIKOVA ZakladniSkola w Mezimesti

III miejsce IGA WARDZIŃSKA PSP Kowalowa

4. NIKOLA LINHARTOVA ZakladniSkola w Mezimesti

5. PATRYCJA KUCHTA PSP Sokołowsko

6.  TERESA MARSIKOVA ZakladniSkola w Mezimesti

7. OLIWIA ZIELNCINA PSP Mieroszów

8. LENA BURNAT PSP Mieroszów

9. WIKTORIA RAK PSP Mieroszów

10. NIKOLA FONFORA PSP Mieroszów

11. AMELIA BURNAT PSP Kowalowa

12. LENA WUJDA PSP Kowalowa

13. NATALIA RUŻAK PSP Kowalowa

14. JULIE NEMECKOVA ZakladniSkola w Mezimesti

15. MAJA STUS PSP Kowalowa

16. NATALIA GRZYBEK PSP Kowalowa

17. LENA WOJCIECHOWSKA PSP Mieroszów

18.MAJA GRZELAK PSP Mieroszów

19. WIKTORIA RÓŻNOWICZ PSP Mieroszów

20. MARTA HENING PSP Mieroszów

21. ALEKSANDRA ŁOBODA PSP Sokołowsko

22. VENDULA JARESOVA ZakladniSkola w Mezimesti

23. KINGA STAFIN PSP Mieroszów

24. OLIVIA PILARZ PSP Sokołowsko

25. ADELA HAMPLOVA PSP Mieroszów

26. LENA BARANOWSKA PSP Sokołowsko

 

Kategoria dziewczęta – rocznik 2006/2005

I MIEJSCE DOMINIKA BEDNRZ PSP Kowalowa

II MIEJSCE NATALIA CZEMARNIK PSP Kowalowa

III MIEJSCE JASMINA KOZIATEK PSP Sokołowsko

4. NIKOLA TROJAKOVA ZakladniSkolaMezimesti

5. ELISKA DOCKALIKOVA ZakladniSkolaMezimesti

6. JULIA GAŁĘZIA PSP Sokołowsko

7. KAROLINA BERANOVA ZakladniSkolaMezimesti

 

Kategoria CHŁOPCY – rocznik 2008/2007

I MIEJSCE OLEKSANDR KULAGIN PSP Sokołowsko

II MIEJSCE PETR FOLK ZakladniSkolaMezimesti

III MIEJSCE CYPRIAN FRANKIEWICZ PSP Mieroszów

4. PIOTR KUCHARSKI PSP  Kowalowa

5. KACPER SKORUPA  PSP  Kowalowa

6. RAFAL FONFORA PSP Mieroszów

7. MIKOLAJ BAFIA PSP Sokołowsko

8. DAWID KASPRZYK PSP Kowalowa

9. PAWEŁ  SIEROTA PSP Kowalowa

10. BRAJAN JNKOWSKI PSP Kowalowa

11. PAVEL SEJKORA ZakladniSkolaMezimesti

12. KAMIL GUZIŃSKI PSP Sokołowsko

13. OSKAR OLEJNIK PSP Sokołowsko

 

Kategoria CHŁOPCY – rocznik 2006/2005

I MIEJSCE DAWID CICHOŃ PSP Mieroszów

II MIEJSCE LUKAS JANSA ZakladniSkolaMezimesti

III MIEJSCE DAWID KOWAL PSP Kowalowa

4. DAWID NOWAK PSP Sokołowsko

5. OLIWIER SZYMAŃSKI PSP Sokołowsko

6. SIMON SLUKA ZakladniSkolaMezimesti

7. JIRI KOCIAN ZakladniSkolaMezimesti

8. KACPER LAZIŃSKI PSP Sokołowsko

9. FILIP MAŚLANKIEIWCZ PSP Kowalowa

10. DANIEL SPISAK ZakladniSkolaMezimesti

11. ADAM RUŻAK PSP Kowalowa

12. SAMUEL HORNYCH ZakladniSkolaMezimesti

13. JAKUB STEFANIUK  PSP Mieroszów

14. PAWEŁ ŁEPAK PSP Mieroszów

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Poprawiony: niedziela, 06 października 2019 18:02