środa, 16 październik 2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot
czwartek, 05 września 2019 19:14

Tegoroczne wakacje – wyjątkowo długie – dobiegły końca. Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…
Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00, Mszą Świętą w kościele parafialnym w Sokołowsku. O godzinie 9.00, apel rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu pamiętaliśmy również, aby wspomnieć o mijającej 1 września 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i uczczeniu minutą ciszy poległych.

W uroczystości wzięli udział wyjątkowi goście, między innymi: Burmistrz Mieroszowa Pan Andrzej Lipiński, którzy skierowali kilka słów do uczniów, nauczycieli, rodziców oraz wręczyli nagrody wyróżnionym w Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Poprawiony: niedziela, 15 września 2019 19:22