środa, 08 lipiec 2020
 
 
 
 
   
Menu główne
Strona główna
Z życia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Podręczniki
Patron szkoły
Szukaj
Statut Szkoły
Informacje o szkole
Historia szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Logopeda/ pedagog szkolny
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Zajęcia pozalekcyjne
UKS
Kalendarz roku szkolnego
Dla uczniów i rodziców naszej szkoły
Bezpieczny internet
RODO
Dokumenty do pobrania
Informacje o przedszkolu
Aktualności
Grupy przedszkolne
Dokumenty obowiązujące w przedszkolu
Ramowy rozkład dnia w przedszkolu
Dokumenty do pobrania
Materiały edukacyjne
Szkolne Blogi

baner 6 latki

Najlepsza pora pójść do przedszkola - Przedszkole - Sokołowsko - Oddział Przedszkolny

„Dużaaa Ryba” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot   
czwartek, 13 czerwca 2019 17:24

Bardzo często słyszymy stwierdzenie, iż wędkarstwo to sport. Mówi się również o wędkarstwie jako o hobby albo po prostu o spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Wędkarstwo to przede wszystkim czynny odpoczynek, to rekreacja, podobnie jak bieganie. Zawodnicy ruszają się przy tym, czasami rywalizują w zawodach.

Ten sposób spędzania wolnego czasu upodobał sobie uczeń naszej szkoły, Oliwier Szymański. Oliwier uważa, że wędkowanie to świetny sposób na zaspokajanie potrzeb zabawy i współzawodnictwa. To zabawa, która nie tylko uczy, ale  i doskonali cechy fizyczne osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem.

Uczeń klasy 7 przekonuje, iż wędkarstwo uczy rywalizacji i współzawodnictwa równie dobrze jak każdy inny sport. Jest przy tym bardziej dostępny. Może go uprawiać każdy. Zwłaszcza osoba niepełnosprawna może tu rywalizować jak równy z równym. Oliwier nie tylko lubi, to co robi, ale jest też w tym świetny. Zwyciężył już w kilku zawodach i zdobył liczne nagrody. Ostatnie jego osiągnięcie to wygrane zawody zorganizowane z okazji Dnia Dziecka w kategorii Największa Ryba. Złowiony okaz mierzył 24,5cm. Brawo! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Poprawiony: czwartek, 13 czerwca 2019 17:27
 
 
 
 

 

Księga gości

Zapraszamy do pozostawienia w "Księdze Gości" swojego śladu pobytu na naszej stronie, pozdrowień, uwag , itp.