niedziela, 19 styczeń 2020

Szkolny konkurs SKO „Moja karta płatnicza” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Wolska
niedziela, 08 grudnia 2019 09:02

Na lekcjach uczniowie i przedszkolaki zdobyli wiedzę na temat zastosowania i wyglądu kart płatniczych. Następnie dodali szczyptę informacji o zaprojektowaniu przez nich własnej karty. Przesiali pomysły sitkiem, aby wybrać te najlepsze. Za pomocą  materiałów plastycznych przyprawili swoje pomysły oraz nadali im kształt i odpowiednią konsystencję. Tak uzyskaną formę uczniowie przekazali opiekunowi SKO. Zebrane prace podgrzane zostały wzrokiem  i oceną członków komisji. Najlepsze  prace,  z najciekawszą konstrukcją i najoryginalniejszą realizacją wybrane zostały na zwycięzców konkursu „Moja karta płatnicza”, a autorzy najsmaczniejszych składników potrawy otrzymali wisienki na torcie, czyli nagrody. Gratulujemy!

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Lena Baranowska, Piotr Zimnowodzki, Tymoteusz Wolski, Blanka Lubińska.

II miejsce: Olga Fischer, Amelia Przybylska, Lena Walter – Sokołowska, Kalina Baranowska.

III miejsce: Julia Walasik, Julia Stelmaszczuk, Nadia Mikłasz, Olivier Nowak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poprawiony: niedziela, 08 grudnia 2019 10:49