niedziela, 17 grudzień 2017
 
 
 
 
   
Menu główne
Strona główna
Z życia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Podręczniki
Patron szkoły
Szukaj
Galeria fotograficzna
Statut Szkoły
Informacje o szkole
Pierwszaki
Historia szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Logopeda
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Zajęcia pozalekcyjne
UKS
Terminarz spotkań z rodzicami
Dla uczniów i rodziców naszej szkoły
Plan lekcji
Dzienniczek ucznia
Bezpieczny internet
Dla rodziców przedszkola
Przedszkole
Oddziały przedszkole
Sprawozdania z programów przedszkolnych
Zapisy do przedszkola
Szkolne Blogi

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

baner 6 latki

Najlepsza pora pójść do przedszkola - Przedszkole - Sokołowsko - Oddział Przedszkolny

Aktualności
Tradycja świątecznych wypieków – warsztaty artystyczne w „Kawiarence” w Sokołowsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz   
niedziela, 10 grudnia 2017 20:10

Święta już wkrótce, a w „Kawiarence” w Sokołowsku, zapach świąt można już było poczuć dzisiaj.  Wszystko to za sprawą  pani Ani Skrzyszowskiej, która zaprosiła uczniów i opiekuna p. Iwonę Przybysz z warsztatów artystycznych z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Sokołowsku. Dzieci piekły i ozdabiały pierniczki i świąteczne ciasteczka. Każdy , kto odwiedzi naszą szkolę we wtorek 12 grudnia na „Wieczorze Kolęd i Pastorałek” zostanie nimi poczęstowany.

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 20:18
Więcej…
 
Mikołaj PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:57

06.12.2017r. już od rana czuć było w powietrzu wielkie oczekiwanie. Przecież wszystkie dzieci były grzeczne cały rok i już nie mogły doczekać się miłego gościa z białą brodą. Kiedy tylko usłyszeliśmy dzwonki reniferów wiedzieliśmy, że za chwilę będzie w przedszkolu. Przyszedł…z prezentami oczywiście. Wszystkie przedszkolaki, zarówno młodsze jak i starsze zaśpiewały dla Mikołaja piosenkę, powiedziały wierszyk a także wręczyli drobne prezenty. Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Każdy z przedszkolaków otrzymał prezent, mógł zrobić z Mikołajem zdjęcie…teraz znowu trzeba czekać kolejny rok żeby przywitać tak długo wyczekiwanego gościa…

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:58
 
Choinka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:55

05.12.2017r. w naszym przedszkolu stanęła piękna choinka. Wszystkie dzieci, zarówno młodsze jak i starsze chętnie ozdabiało ją bombkami i innymi dekoracjami. Drzewko wygląda ślicznie w sam raz na wizytę Mikołaja…

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:57
Więcej…
 
Sanki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:53

Sezon zimowy w naszej szkole rozpoczął się w połowie listopada. Mamy już za sobą lepienie bałwana oraz zaliczyliśmy sanki…a dopiero 1 grudnia…

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:54
Więcej…
 
„Szarotka” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:49

Dziś w przedszkolu (29.11.2017r.) rzecz się stała – niesłychana…Pani sekretarz przyniosła przesyłkę zaadresowaną na nasze przedszkole. Emocje sięgnęły zenitu – ponieważ do naszego przedszkola przyjechał pierwszy pluszowy gość. Dzieci zastanawiały się, czy pierwszym gościem będzie Miś czy też pani MisiowaJ Otworzyliśmy kopertę i naszym oczom ukazała się śliczna „Szarotka”. Miś Szarotka przyjechała do nas z Rudy Śląskiej z Miejskiego Przedszkola nr 45. Jak przystało na gospodarzy dzieci pięknie powitały naszego gościa, oprowadziły po przedszkolu a także dbały o to by małej Szarotce niczego nie brakowało. Naszej pani Miniowej przeczytaliśmy bajkę „Kopciuszek”, a także bawiliśmy się w segregowanie ciecierzycy, fasoli i soczewicy. Niestety Szarotka musiała wyruszyć w dalszą drogę. Grzecznie pożegnaliśmy naszego gościa, wypełniliśmy dziennik podróży pluszowej Szarotki i wysłaliśmy ją dalej, do kolejnego przedszkola – tym razem w Szczecinie. Miłej podróży Szarotko!!!!

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:52
Więcej…
 
Mały Miś w świecie wielkiej literatury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:46

27.11.2017r. to był wyjątkowy dzień pod wieloma względami. Nasz mały Miś o ślicznym imieniu Maurycy wyruszył w podróż po przedszkolach w Polsce. Odwiedzi min. Przedszkole Publiczne w Trzebieży, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Chrzanowie, Miejskie Przedszkole nr 45 w Rudzie Śląskiej, Przedszkole Publiczne Nr 27 "Żagielek" w Szczecinie oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe English House w Rajczy.

Na pożegnanie naszemu małemu pluszowemu  przyjacielowi przeczytaliśmy bajkę „Magiczna fasola”, uzupełniliśmy dziennik podróży i Maurycy wyruszył w mięciutkiej kopercie na podbój Polski. Będzie zwiedzał przedszkola a nowi przyjaciele będą mu czytać piękne bajki, baśnie i opowiadania. Każde przedszkole wypełni starannie dziennik podróży i wyśle misia w dalszą podróż. Nasz Maurycy wyjechał ale tym samym zainaugurował Międzynarodowy Projekt – „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Teraz czekamy na pluszowych gości, którzy zechcą odwiedzić nasze małe przedszkole.

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:49
Więcej…
 
Bal Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:44

24.11.2017r. wszystkie przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji przygotowaliśmy bal – były zabawy, tańce, tworzenie miniowych opasek, misiów z balonów – a także słodki poczęstunek. Podczas wszystkich zabaw towarzystwa dotrzymywały nam misiaki przyniesione przez dzieci z domów.

 
Wyjazd do teatru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:42

17 listopada dzieci 5-6 letnie wybrały się na małą wycieczkę. Odwiedziliśmy Teatr Lalek i Aktora w Wałbrzychu – obejrzeliśmy spektakl „Kajtuś czarodziej” a także mieliśmy okazję porozmawiać zarówno z aktorami jak i z reżyserem tworzącymi sztukę teatralną.

 
Badamy właściwości magnesów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Nowaczyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:26

26.10.2017r. podczas zajęć dzieci 5-6 letnie zostali małymi badaczami. Mieli bardzo trudną misję. Ich zadanie polegało na odkrywaniu właściwości magnesu. Dzieci  wymyślały doświadczenia  związane z posługiwaniem się magnesem i elektromagnesem a także klasyfikowali przedmioty za pomocą magnesu. Zabawa była świetna i na pewno ją powtórzymy.

Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 19:42
Więcej…
 
Brykanie to jest to, co Tygryski lubią robić najbardziej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Wolska   
niedziela, 03 grudnia 2017 20:22

Tygryski z grupy przedszkolnej uwielbiają brykać, tym razem przyłapane zostały wśród figli i zabaw na torze przeszkód.

Poprawiony: niedziela, 03 grudnia 2017 20:32
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14
 
 
 

 

Księga gości

Zapraszamy do pozostawienia w "Księdze Gości" swojego śladu pobytu na naszej stronie, pozdrowień, uwag , itp.