sobota, 04 kwiecień 2020

Poprawiony: piątek, 20 marca 2020 15:08

Dzieci uczą rodziców w domu! PDF Drukuj Email
czwartek, 19 marca 2020 10:39

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

Link do filmu: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2020 10:45

Rekrutacja 2020/2021 PDF Drukuj Email
czwartek, 19 marca 2020 09:51

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2020 09:54

Materiały edukacyjne PDF Drukuj Email
czwartek, 19 marca 2020 09:49

Drodzy rodzice dzieci w wieku przedszkolnym,

na stronie naszej placówki, w zakładce Materiały edukacyjne, dostępne są pomysły na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Baza aktualizowana jest codziennie. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam Państwo wiele pomysłów na ciekawe spędzenie czasu wolnego ze swoimi dziećmi.

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2020 09:50

„Uratuj misia” – pierwsza pomoc przedmedyczna PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 22:12

Na kolejnych zajęciach zgłębiających tajniki wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, przedszkolaki miały możliwość utrwalenia wiadomości dotyczących resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Następnie dzieci ćwiczyły nowe umiejętności na fantomie. Dziękujemy pani Dominice Zimnowodzkiej za poprowadzenie bardzo ciekawych i pouczających zajęć.

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 22:22

Koronawirus - podstawowe informacje. PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 21:33

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 21:37

czwartek, 12 marca 2020 21:13

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 21:16

Komunikat MEN PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 21:04

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców i nauczycieli o zawieszeniu zajęć.

Zachęcam do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Anna Ostrowska

Rzecznik prasowy MEN

Załącznik – Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych – komunikat MEN (WORD)

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 21:12