poniedziałek, 23 październik 2017
 
 
 
 
   
Menu główne
Strona główna
Z życia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Podręczniki
Patron szkoły
Szukaj
Galeria fotograficzna
Statut Szkoły
Informacje o szkole
Pierwszaki
Historia szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Logopeda
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Zajęcia pozalekcyjne
UKS
Terminarz spotkań z rodzicami
Dla uczniów i rodziców naszej szkoły
Plan lekcji
Dzienniczek ucznia
Bezpieczny internet
Dla rodziców przedszkola
Przedszkole
Oddziały przedszkole
Sprawozdania z programów przedszkolnych
Zapisy do przedszkola
Szkolne Blogi

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

baner 6 latki

Najlepsza pora pójść do przedszkola - Przedszkole - Sokołowsko - Oddział Przedszkolny

Osiągnięcia
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/ 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 października 2017 18:11

Udział uczniów w konkursach o zasięgu ponad-gminnym i olimpiadach przedmiotowych:

Muzyczne i taneczne

Artystyczne

Przedmiotowe

Sportowe

Muzyczne i taneczne

Artystyczne

Przedmiotowe

Sportowe

Liczba uczestników konkursu

Procent wszystkich uczniów

3

45

97

26

5

72

 

42

 

Muzyczne i taneczne:

- Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej,

wyróżnienie (zespół), B. Dobosz, H. Marciniuk,

I m. (soliści) N. Aftyka, kl. 4.

 

Artystyczne:

- Powiatowy konkurs literacki „Lubię czytać”- wyróżnienie Mikołaj Szychowiak, kl. 4;

- Regionalny konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi” - podziękowania dla koordynatora konkursu oraz uczestników;

- Powiatowy konkurs plastyczny „Moja Mama” – podziękowania organizatora posłanki I.K. Mrzygłockiej dla koordynatora konkursu oraz uczestników;

- Ogólnopolski konkurs plastyczny „Brave Kids” - podziękowania dla koordynatora konkursu oraz uczestników;

- Powiatowy konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zakątki  mojej miejscowości”,

wyróżnienie H. Marciniuk, kl. 6;

- Powiatowy konkurs na świąteczna kartkę wielkanocną,

I m. K. Klejmon, kl. 2,

II m. M. Kuchta, kl. 1,

II m. L. Baranowska, kl. 4,

III m. P. Kuchta, kl. 2,

III m. N. Aftyka, kl. 4;

- Ogólnopolski konkurs plastyczny „KRUS Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa” – podziękowania dla koordynatora konkursu oraz uczestników;

- „Na skrzydłach przyjaźni” Zachowaj Trzeźwy Umysł,

NAGRODA GŁÓWNA M. BAFIA – WRĘCZENIE NAGRODY W WARSZAWIE 13.10.2017R

wyróżnienie -  Sz. Nowakowski, K. Najdrowski, A. Gorczyńska.

 

Przedmiotowe:

- zDdolny Ślązaczek, regionalny konkurs wiedzy - brak laureatów;

- Regionalny konkurs wiedzy o wielkiej Brytanii,

II m. B. Dobosz, J. Marciniuk, H. Marciniuk, kl. 6;

- Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”:

wyróżnienie, Sz. Nowakowski, M. Kukułowicz, J. Głowacka, M. Radziszewska - kl.1, S. Polczyńska – kl. II, H. Marciniuk - kl. VI;

- Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”:

NAGRODA GŁÓWNA, BARDZO DOBRY WYNIK, J. GAŁĘZIA, KL. 4,

wyróżnienie, S. Polczyńska, kl. 2.

 

Sportowe:

Nazwa zawodów

Osiągnięcia uczniów

Biegi uliczne w Mezimesti,

II m. T. Wolski, przedszkole

II J. Głowacka, kl. I

II m. Karolina Wasiuk, kl. 6

III m. H. Marciniuk, kl. 6

III m J. Koziatek, kl. 5

Powiatowe zawody w sztafetach przełajowych w Boguszowie – Gorcach

III m. dziewczęta, V m. chłopcy

Polsko-Czeskie Biegi Przełajowe w Sokołowsku

II m. J. Koziatek, kl. 5

IV m. J. Gałęzia, kl. 4

V m. N. Aftyka, kl. 4

I m. K. Gorczyński, przedszkole

III m. T. Skalski, kl. 4

II m. H. Marciniuk, kl. 6

III m. Karolina Wasiuk, kl. 6

Otwarcie sezonu zimowego 2016/2017 w Jakuszycach

III m. J. Koziatek  (styl klasyczny)

IV m. J. Koziatek (styl łyżwowy), kl. 5

II m. Kamil Wasiuk (styl łyżwowy), kl. 6

III m.  K. Skalski (styl łyżwowy), kl. 3

IV m.  O. Szymański (styl łyżwowy), kl. 5

V m. Kajetan Gorczyński (styl łyżwowy), kl.5

II m. T. Skalski (styl klasyczny), kl. 4

III m. Kajetan Gorczyński (styl klasyczny), kl. 5

V m. K. Skalski (styl klasyczny), kl. 3

Zawody z cyklu "Bieg na Igrzyska" w Sobieszowie

II m. M. Raczyńska, kl. 3

V m. A.Gorczyńska, kl. 2

I m. T. Skalski, kl.4

V m. K. Skalski, kl. 3

II m. Jasmina Koziatek, kl. 5

IV m. Kamil Wasiuk, kl. 5

V m. Kajetan Gorczyński, kl. 5

V m. Karolina Wasiuk, kl. 6

Bieg Krasnali w Czarnym Borze

III m.  T. Wolski, przedszkole

III m. Krzysztof Gorczyński, przedszkole

V m. J. Głowacka, kl. 1

II m.  K. Klejmon, kl. 2

III m. A. Gorczyńska, kl. 2

I m. Kajetan Gorczyński, kl. 5

I m. Jasmina Koziatek, kl. 5

III m. N. Aftyka, kl. 4

II m. Kamil Wasiuk, kl. 5

I m. H. Marciniuk, kl. 6

II m. Karolina Wasiuk, kl. 6

III m. J. Marciniuk, kl. 6

Zawody z cyklu "Bieg na Igrzyska" w Opawie

I m. K. Klejmon, kl.2

III m. Krzysztof Gorczyński, przedszkole

IV m. M. Raczyńska, kl. 3

V m. P. Kuchta, kl. 2

I m. K. Skalski, kl. 3

II m. M. Bafia, kl. 3

I m. T. Skalski, kl. 4

IV m. Kamil Wasiuk, kl. 5

Jelenia Góra – Sobieszów trzecie zawody Ligi Karkonoskiej

III m. J. Koziatek, kl. 5

III m. M. Raczyńska, kl. 3

V m. A. Gorczyńska, kl. 2

IV m. K. Klejmon, kl. 2

V m. M. Bafia, kl. 3

Karkonoska Liga Narciarska w Sobieszowie

III m. J. Koziatek, kl. 5

II m. Kamil Wasiuk, kl. 5

IV m. M. Raczyńska, kl. 3

V m. A. Gorczyńska, kl. 2

I m. T. Skalski, kl. 4

IV m. K. Klejmon, kl. 2

V m. M. Bafia, kl. 3

Memoriał Staszka Bodzka w Opawie

IV m. Krzysztof Gorczyński, przedszkole

I m. M. Bafia, kl. 3

V m. A. Gorczyńska, kl. 2

II m. K. Gorczyński, kl. 5

Finałowe zawody Narciarskiej Ligi Karkonoskiej

V m. Kajetan Gorczyński, kl. 5

IV m. J. Koziatek, kl. 5

III m. T. Skalski, kl. 4

V m.  K. Skalski, kl. 3

III m. A. Gorczyńska, kl. 2

V m. P. Kuchta, kl. 2

Klasyfikacja generalna całego cyklu Ligi Karkonoskiej

I m. T. Skalski, kl. 4

III m. M. Raczyńska, kl. 3

IV m. A. Gorczyńska, kl. 2

II m. J. Koziatek, kl. 5

IV m. Karolina Wasiuk, kl. 6

Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, biegi indywidualne

I m. J. Koziatek, kl. 5

I m. Kajetan Gorczyński, kl. 5

II m. T. Skalski, kl. 4

Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, biegi sztafetowe

IV m. sztafeta chłopców,

V m. sztafeta dziewcząt

Finały dolnośląskie w biegach przełajowych w Oleśnicy

I m. K. Klejmon, kl. 2

III m. Kamil Guziński, kl. 2

IV m. M. Raczyńska, kl. 3

III m. L. Baranowska, kl. 4

Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w unihokeju w Czechach (Mezimesti)

III m. drużyna: T. Skalski, K. Skalski, K. Raźny, M. Bafia, E. Małys

Powiatowy  lekkoatletyczny czwórbój w Mieroszowie

II m. dziewczęta,

III m. chłopcy

„Biathlon dla każdego” w Jeleniej Górze

I m. T. Skalski, kl. 4

V m. M. Raczyńska, kl. 3

Powiatowy  trójbój lekkoatletyczny w Mieroszowie

II m. kl. I

III m.  kl. II

II m. kl. IV

Lekkoatletyczny trójbój w Mezimesti (Czechy),

I m. M. Raczyńska, kl. 3

I m. T. Skalski, kl. 4

III m. K. Skalski, kl. 4

II m. J. Koziatek, kl. 5

II m. Karolina Wasiuk, kl. 6

II m. Kamil Wasiuk, kl. 5

III m. N. Aftyka, kl. 4

„Biathlon dla każdego” w Witkowie

II m. K. Skalski, kl. 3

IV m. D. Aftyka, kl.6

VII Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków

V m. drużyna

Poprawiony: niedziela, 15 października 2017 18:14
 
Sukcesy szkoły w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Głowacka   
środa, 30 listopada 2016 21:41

Sukcesy szkoły w  roku szkolnym 2015/2016

Nazwa konkursu, przedsięwzięcia

Nauczyciel prowadzący

Zasięg

Osiągnięcia

Polsko-Czeskie Biegi Uliczne w Mezimesti

Michał Leszko

Międzynarodowy

II m. J. Marciniuk kl. V

 

XV Biegi Przełajowe Polsko- Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej  w Sokołowsku

Michał Leszko

Międzynarodowy

I m.N. Unieżyska kl. VI

Im. K. Wasiuk kl. V

II m. H. Marciniuk kl. V

II m. k. Marciniuk kl. V

 

Gminne mistrzostwa w biathlonie letnim

Michał Leszko

Gminny

I m. SP Sokołowsko

Sztafetowe Biegi Przełajowe w Boguszowie Gorcach

Michał Leszko

Powiatowe

IV m.  dziewczynki

V m. chłopcy

Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO

Mariola Gimzicka

Regionalny

III Nagroda, brązowa odznaka dla opiekuna SKO

 

Turniej chłopców w piłce nożnej

Michał Leszko

Powiatowy

V m. drużynowo

Karkonoska Liga Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach

Michał Leszko

Wojewódzki

II m. H. Marciniuk kl. V

IV m. J. Marcinkuk kl. V

V m. K. Wasiuk kl. V

VI m. J. Koziatek kl. IV

Konkurs poezji i prozy religijnej

Katarzyna Hawrot

gminny

wyróżnienie: K. Stus kl. VI

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Iwona Przybysz

Gminny

III m. K. Piasecka kl. V

wyróżnienie D. Aftyka kl. V

Najciekawsze miejsce przyrodnicze w gminie Mieroszów – konkurs przyrodniczo-plastyczny

Iwona Przybysz

Gminny

I m. M. Macuk kl. VI, M. Wtulich kl. VI, II m. K. Gorczyński  kl. VI,

II m. H. Marcinuk kl. V,

III m. A. Najdrowska kl. VI,

III m. J. Koziatek kl. IV

Gminny Konkurs Piosenki Turystycznej

Iwona Przybysz

Gminny

I m. dla zespołu

Nagroda Specjalna M. Wtulich kl. VI

Gminny Konkurs Recytatorski ,,ELFIK”

Joanna Nowaczyk

Gminny

 

2 wyróżnienia

III m. P. Zimnowodzki kl. ,,0”

,,Uczę się bezpiecznie żyć”

Wioletta Mielczarek

Powiatowy

VIII m.

Zawody  w Trójboju Lekkoatletycznym – etap powiatowy

Michał Leszko

Powiatowy

Im. – I klasa

II m. – kl IV

II m.-  kl. II

III m. - kl. III

Finał Strefy Wałbrzyskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej – zawody klas I - IV

Michał Leszko

Powiatowy

III m – I klasa

Konkurs plastyczny ,,Moja Mama”

Wioletta Mielczarek

Powiatowy

Wyróżnienie N. Aftyka kl.III

XIV Gminny Sejmik Ekologiczny - Konkurs plastyczny ,,Oszczędzam energię, papier i wodę”

Wioletta Mielczarek

Gminny

Nagroda główna – M. Szychowiak

kl. III

Konkurs recytatorski ,,Pegazik”

Katarzyna Hawrot

Gminny

Wyróżnienie Ł. Kosmalska kl. VI

,,Świetlik”

Mariola Gimzicka

Ogólnopolski

Nagroda główna – S. Polczyńska kl. I

Wyróżnienie i nagrody dla pozostałych uczestników

Powiatowy Turniej Szachowy

Michał Leszko

Powiatowy

III m.

Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Jolanta Fidler

Regionalny

III miejsce

Ogólnopolski Puchar Azoty w Jakuszycach

Michał Leszko

Ogólnopolski

XXIm w stylu klasycznym, VI m. w łyżowywymH. -Marciniuk kl. V, XXVIII m w stylu klasycznym i XXI w łyżowym  - K. Marciniuk kl. V

Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Biegowym

w  Jakuszycach

Michał Leszko

Wojewódzki

IVm -  J. Koziatek kl. IV, VIm. – H. Marciuniuk kl. V, VII m. – T. Sklaski kl. III, VIII m – K. Wasiuk kl. IV, XX m. – J. Marciniuk kl. V, XXII m. – M. Bandurska kl. VI, XXV m. – D. Jasienicki kl. VI, XXV m. – Ol Szymański kl. IV, XXVI m.  K. Wasiuk kl. V, XXVIII m. – N. Unieżyska kl. VI, XIXm. – K. Skalski kl. II, XX m.- M. Bafia kl. II, XXIV m. – J. Gałęziak l. III,

Sztafety w kategorii  chłopców IV m. i dziewcząt zajęły III m.

Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biathlonie

w Jakuszycach

Michał Leszko

Wojewódzki

VIIIm. – H. Marciniuk kl. V, X m. – M. Bandurska kl. VI,  XIII m. – M. Sierakowski kl. VI, XIV m. J. Marciniuk kl. V,

Finał  Dolnoślaskich Igrzysk  Młodzieży szkolnej w Biegach Przełajowych w Oleśnicy

Michał Leszko

Dolnośląski

I m. J. Koziatek kl. IV,

Pozostali zawodnicy zajęli wysokie, punktowane miejsca, co dało nam V miejsce w punktacji zespołowej

VII Memoriał Ł. Semeriaka  w Biathlonie letnim  w Piechowicach

,,Biathlon dla każdego” w Piechowicach”

Michał Leszko

Regionalny

IIm – J. Koziatek

,,Biathlon dla każdego” w Piechowicach”

Michał Leszko

Dolnośląski

I m – J. Koziatek kl. IV, III m. J. Gałęzia kl. III, VI m. – T. Sklaski kl. III

Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt – Igrzyska,

Mieroszow

Michał Leszko

Powiatowe

I m. – Drużyna Dziewcząt

III m. -  drużyna chłopców

Bieg Jeża w Mieroszowie

Michał Leszko

Gminny

I m.  – J. Koziatek kl. IV, II m.-J. Gałęziak l. III,  VIII m.  – n. Aftyka kl. III, I m. – K. Gorczyński kl. IV, III m. – T. Sklaski kl. III, I m. -  K. Wasiuk kl. V, II m. H. Marciniuk kl. V, IV m.  s. sadowa kl. V, VII m. – K. Pisecka  kl. VI, I m – J. Marciniuk  kl. V, III m. – M. Raczyńska kl. II, VI m. A. Gorczyńska kl. I,  II m. – K. Skalski kl. II, IV m. K. Klejmon kl. I, VII m. – M. Gałęziak kl. II

Międzyszkolny Turniej Gry w Kubba”

 

Międzyszkolny

I m. dla drużyny

 

 
Nasza szkoła PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 czerwca 2013 06:22

UCZNIOWIE Z SOKOŁOWSKA

UZYSKALI NAJWYŻSZY WYNIK NA SPRAWDZIANIE SZÓSTOKLASISTY

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie VI klasy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sokołowsku uzyskali 9 - najwyższy stanin ze sprawdzianu szóstoklasisty.

Średnia punktów wszystkich uczniów  w szkole  wynosi: 30,3, to jest
o 6,1 punktów  wyższa niż w Gminie Mieroszów i o 6,7 punktów wyższa niż
w województwie dolnośląskim.
Średni wynik uzyskany na wsi to 23,1 punków, nasz  wynik odbiega  o 7,1 punktu  na korzyść, mimo, iż również jesteśmy wsią. 7 uczniów na 10 uzyskało powyżej 30 punktów na 40 możliwych do zdobycia.

Uczniom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy tak wysokiego wyniku. Świadczy to bowiem nie tylko o  wiedzy i umiejętnościach uczniów, ale  też o tym, iż potrafią tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Jest to również efekt długotrwałej pracy, a także wielu projektów, których uczestnikami byli nasi szóstoklasiści.

GRATULUJEMY RAZ JESZCZE!!

 
KANGUR MATEMATYCZNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wioletta Mielczarek   
piątek, 17 maja 2013 12:10

 

Nasi uczniowie, jak co roku biorą udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY.  Konkurs organizowany jest przez  Wydział Matematyki i Informatyki  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

Uczniów klasy III przygotowywała do konkursu Pani Wioletta Mielczarek, natomiast uczniów klas IV-VI Pani Grażyna Lektarska.

Więcej…
 
Szkolny konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 maja 2013 12:05

 

Dnia 16 maja 2013r. odbył się szkolny konkurs recytatorski „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima”, przygotowany przez p. Wiolettę Mielczarek. W  konkursie wzięło udział 16 dzieci, w tym 6 z przedszkola i 10 z klas I-III. Występy małych artystów oceniało jury w składzie: p. Zofia Ciepielewska, p. dyr Teresa Leszko i p. Katarzyna Hawrot.

Oto wyniki konkursu:

przedszkole                                                        klasy I – III

I m. - Alicja Boczoń                                            I m. – Wiktoria Woźna

II m. – Eryk Małys                                              II m. – Łucja Kosmalska

III m. – Tomasz Skalski                                       III m. – Jakub Marciniuk

Zwycięscy konkursu oprócz gromkich braw otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Samorząd Uczniowski, a wszyscy pozostali uczestnicy lizaki.

Więcej…
 
I Gminny Konkurs ,"PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Przybysz   
piątek, 17 maja 2013 12:00

 

15 maja 2013r.w  Publicznej Szkole Podstawowej w Kowalowej odbył się I Gminny Konkurs ,,PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ". Uczennice z naszej szkoły w składzie: Urszula Buczek, Wiktoria Macicka, Nikola Twardzik, Maria Radolińska, Roksana Przymus, Julia Toczka zajęły I miejsce w konkursie. Opiekunem i osobą, która przygotowywała uczennice do konkursu była Pani Iwona Przybysz. Gratulujemy.

 

 

Poprawiony: piątek, 17 maja 2013 12:05
Więcej…
 
SUKCES NASZYCH SZÓSTOKLASISTÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 marca 2013 15:13

SUKCES  NASZYCH  SZÓSTOKLASISTÓW

23. II. 2013 r. pięcioro uczniów z klasy VI wzięło udział w Interdyscyplinarnym Konkursie  DISCE PUER JUNIOR organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu. Aż  troje z nich zostało laureatami I i II stopnia. A oto lista zwycięzców :

1.Weronika Frąckowiak      -     Finalista I stopnia

2. Dominik Ilczyszyn            - Finalista II stopnia

3. Julia Toczko                      - Finalista II stopnia   ( Julia jest także Finalistą II stopnia  Konkursu ‘’ Być kimś’’ organizowanego przez  II LO im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu). Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !

 
Talent łaczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot   
środa, 27 czerwca 2012 08:12
W dniu 18 czerwca 2012 roku
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Boguszowie-Gorcach odbyło się uroczyste podsumowanie I dolnośląskiego przeglądu
pod hasłem: „Talent łączy szkoły”.
Projekt skierowany był do wszystkich uczniów szkół podstawowych województwa dolnośląskiego. Warunkiem uczestnictwa
w konkursie było przygotowanie prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem programu Microsoft PowerPoint lub oprogramowania kompatybilnego, zgodnie z hasłem przewodnim : „Talent łączy szkoły”.

Każdy uczeń zainteresowany możliwością zaprezentowania własnych umiejętności i pasji mógł przygotować prezentację multimedialną, w jednej z pięciu kategorii tematycznych:
Muzyka i śpiew, film, fotografia i sztuki plastyczne.
Taniec i sport.
Nauki matematyczno- przyrodnicze i techniczne.
Nauki humanistyczne.
Inne ( np. talent organizacyjny, sztuki magii ).
Celem konkursu było nabywanie przez uczniów świadomości własnej roli w środowisku społeczno-kulturowym, uświadamianie motywów własnego działania, trening samodzielności u dzieci, określanie własnych upodobań (co lubię robić, co mi się podoba), kształtowanie umiejętności profesjonalnej prezentacji tematu w formie elektronicznej.
W konkursie wzięły udział 2 uczennice naszej szkoły Julia Toczko z kl. V
i Weronika Żywczak z kl. VI, która została wyróżniona za swoją prezentację.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli
p. Katarzyny Wolskiej i p. Katarzyny Hawrot.
 
Osiągnięcia uczniów klasy I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariola Gimzicka   
środa, 27 czerwca 2012 07:41

Obok wielu osiągnięć sportowych uczniowie klasy I mają też osiągnięcia w konkursach klasowych. Na koniec roku szkolnego odbyły się następujące konkursy:

Konkurs czytelniczy „Pięknie czytam” –I miejsce  zajęła Hanna Marciniuk

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt „Wzorowy zeszyt” – I miejsce zajęły Amelia Raczek i Barbara Dobosz

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” –I miejsce  Hanna Marciniuk

Konkurs matematyczny „Mały Matematyk” -  I miejsce zajęły Barbara Dobosz i Amelia Raczek

Laureatki konkursów klasowych Hania Marciniuk i Amelia Raczek.

Laureatki konkursów otrzymały drobne upominki. Zwyciężczyniom  serdecznie gratulujemy       i życzymy dalszych sukcesów!

 
Powaitowy Konkurs Literacki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Hawrot   
wtorek, 26 czerwca 2012 13:49

Powiatowy konkurs literacki "Moja Mama"
pod patronatem posłanki Sejmu RP Katarzyny Mrzygłockiej
w tym roku pod hasłem
"Moja Mama... to i owo na sportowo".
W kategorii proza, klasy IV - VI III miejsce zajęła uczennica klasy VI Weronika Żywczak (opiekun artystyczny Katarzyna Hawrot). Uroczyste wręczenie nagród odbyło się
w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 
 
 

 

Księga gości

Zapraszamy do pozostawienia w "Księdze Gości" swojego śladu pobytu na naszej stronie, pozdrowień, uwag , itp.